Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Słoneczna, Wiry, wielkopolskie

  • 815 000 zł
  • 160 m²
  • 5 093,75 zł/m²

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Słoneczna, Wiry, wielkopolskie

zaktualizowane:
25 czerwca 2024

815 000 zł

160 m²

5 093,75 zł/m²

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Zaktualizowane: 25 czerwca 2024

815 000 zł 160 m² 5 093,75 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
1968
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

5

Rok budowy:

1968

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 815 000 zł (5 093,75 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: kwiecień 2024
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 160 m², 5 pokoi, 1 łazienka
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1968
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nieruchomości sp. z o.o.

Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w PZU SA do wysokości 1,5 mln euro.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Wirach. Zbudowany w 1968 roku, ten dom oferuje przestrzeń dla całej rodziny oraz atrakcyjną działkę o powierzchni 1007 metrów kwadratowych, na której znajduje się także garaż oraz warsztat. (...)

Kontakt

Agent

Łukasz Tobis

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Łukasz Tobis