Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy Wiry – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

896 000 zł115 m² 7 791,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny, kompaktowy i funkcjonalny dom typu bliźniak w stanie deweloperskim, wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Idealna propozycja dla osób ceniących autonomię, poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 135 000 zł109,25 m² 10 389,02 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom Gemini 110 m2 może śmiało może konkurować z mieszkaniami w bloku. Jest też dobrym rozwiązaniem dla osób, które szukają spokoju w mniejszym domu, dającym wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 260 000 zł125,53 m² 10 037,44 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom Libra 126 m2, daje dużo możliwości projektowych, np. wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni na biuro czy pokój gościnny. Na piętrze jest miejsce na 3 wygodne sypialnie. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 000 zł97,26 m² 9 017,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Uwaga! Pierwsze 2 zdjęcia to jedynie możliwe zagospodarowanie terenu wokół domu. Zostały tylko 3 wolne lokale. Domy typu czworaki, własny ogródek, stan deweloperski, miejsca parkingowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o podwyższonym standardzie - Wiry, ul. Komornicka. Na wynajem wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 119,45 m z dodatkową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł109,67 m² 10 759,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

- komfortowy lokal z ogródkiem przy Wielkopolskim Parku Narodowym Wiry k. Poznania. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal stanowiący odrębną własność, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 398 000 zł140 m² 12 138 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o podwyższonym standardzie - Wiry, ul. Komornicka. Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 119,45 m z dodatkową,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł160 m² 3 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferta bez prowizji - zapraszam Dom 160 m2 + poddasze użytkowe, częściowo wyremontowany, w cichej i spokojnej okolicy nad strumykiem. Lokalizacja I infrastruktura Wiry malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł224,34 m² 6 151,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Ubezpieczenie Domu gratis na Rok u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł136,49 m² 6 777,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej (do dyspozycji prawa i lewa strona) w Wirach, w cichej, spokojnej okolicy zabudowanej domami jednorodzinnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Marzysz o własnym miejscu na ziemi, gdzie komfort spotyka się z prywatnością, a codzienność staje się przyjemnością? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż klimatyczny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł136,49 m² 6 740,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł138,59 m² 10 094,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowy dom dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej nieruchomości. Na sprzedaż oferuję elegancki, dopracowany w każdym detalu dom o powierzchni 138,6 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w podpoznańskiej miejscowości Wiry. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 000 zł97,26 m² 9 017,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł133 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam nowe domy deweloperskie o pow. 133m2,działka 400m2, 4 pokoje oraz domy o pow.116m2,domy pietrowe, na parterze salon, kuchnia, spiżarnia garderoba i w-c I ptr. poddaszowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł340 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dwa domy w zabudowie bliźniaczej w Wirach w stanie surowym. Na sprzedaż dwa domy w zabudowie bliźniaczej na dużej działce o powierzchni 800m2. Bliźniaki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł316,50 m² 4 107,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 671 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dom jednorodzinny położony w Wirach, koło Poznania. |Nieruchomość| - Dom w zabudowie wolnostojącej, dwukondygnacyjny o atrakcyjnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

599 000 zł66,31 m² 9 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej Soplicowo (komorniki) | 66,31 m + ogródek ok. 70 m Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupoziomowe domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rynek pierwotny

929 000 zł108,39 m² 8 570,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecamy nowy ostatni gotowy dom z ogródkiem w Komornikach 108m2 w cenie 929 000 zł promocja z 969 000 zł! Nowoczesny dom w stylu skandynawskim w spokojnej części Komornik,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rynek pierwotny

899 000 zł103,50 m² 8 685,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy segment W komornikach | 0% prowizji | bez pcc | gotowy do odbioru Oferta bezpośrednio od dewelopera ani podatku pcc. Na sprzedaż nowoczesny, skrajny segment zabudowy szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rynek pierwotny

1 366 000 zł160 m² 8 537,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy! Ostatnie domy dostępne W sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m .Każdy dom posiada prywatny ogród 440-560 m3 , garaż, a w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rynek pierwotny

856 970 zł100,87 m² 8 496 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nowoczesny dom z 2 niezależnymi lokalami mieszkalnymi w Komornikach pod Poznaniem wysoki standard, spokojna okolica. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

1 290 000 zł190 m² 6 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

zachęcam Państwa do zainteresowania się tą wyjątkową ofertą. Polecam do kupna dom mieszkalny z basenem i sauną mieszczący się przy ul. Poznańskiej ale położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dom szeregowy

Plewiska

829 000 zł73 m² 11 356,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Uwaga! Dom, który może sprawić, że przestaniesz przeglądać inne ogłoszenia ? Przed Tobą segment, który ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia - i ani metra zmarnowanej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wiry +3 km

1 890 000 zł285,90 m² 6 610,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, przestrzennego domu o pow. całkowitej 285,9 m2 ( działka 799m2) położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wiry +3 km

1 200 000 zł116 m² 10 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

0% prowizji od kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu położonego w urokliwych Plewiskach, przy ulicy Szkolnej. Ta przestronna nieruchomość na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wiry +3 km

Dom

Plewiska

950 000 zł97 m² 9 793,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ciepły, rodzinny dom dla osób ceniących wygodę. Położony w najlepiej skomunikowanej części Plewisk. Stąd wszędzie jest blisko. Narożny w zabudowie szeregowej - 77 m2 + ok. 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wiry +3 km

1 699 000 zł115 m² 14 773,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki zabudowanej domem wolnostojącym w doskonale skomunikowanej części Plewisk, tuż obok granic administracyjnych Poznania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wiry +3 km

Dom szeregowy

Plewiska

840 000 zł88,94 m² 9 444,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:111 m²

Nowoczesny szeregowiec z ogrodem i fotowoltaika 4,8 kw Plewiska Nowoczesny szeregowiec w Plewiskach to propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni do życia z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%